Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zápis do 1. třídy ZŠ Protivanov

Zápis do 1. třídy ZŠ ProtivanovZápis dětí do 1. třídy školního roku 2021/2022

 

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

Zápis do 1. třídy proběhne ve dnech 14. dubna pro MŠ Protivanov a 15. dubna pro MŠ Malé Hradisko, MŠ Niva + ostatní, vždy od 12:30 do 15:30.

Při zápisu bude nutné vyplnit nebo odevzdat přihlášku a formulář s osobními údaji. Formuláře můžete také odeslat poštou, mailem nebo vhodit do schránky ve škole. Zápis jsme rozdělili do dvou dnů, abyste v případě zájmu mohli vzít s sebou i budoucí prvňáčky a prohlédnout si budovu školy- třídu, družinu, tělocvičnu… za dodržení hygienických podmínek. Setkání celé třídy plánujeme na měsíc červen, pokud to situace dovolí. V případě dotazů kontaktujte vedení školy nebo vaši mateřskou školu.

Děkuji za spolupráci a těšíme se na naše budoucí prvňáčky.

 

Mgr. Jaroslav Vašíček