Prohlášení o přístupnosti

Tato webová prezentace je vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle Pravidel přístupnosti pro weby veřejné správy.

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Pro zvětšení je potřeba použít systémových nástrojů (nastavení prohlížeče).

Kód stránek je vytvořen v souladu s normou HTML 5 a pomocí kaskádových stylů CSS. Stránky jsou přístupné i po vypnutí Javascriptových funkcí bez ztráty obsahové a navigační informace.

Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z takových důvodů, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení takových dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení z internetového serveru společnosti Adobe.

V některých případech je dokument zveřejněn ve formátu DOC. Takovýto soubor dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete zaslat na adresu webmaster@msmalehradisko.cz.

PROBĚHNE

 Výlet

V pondělí 27. 5. 2019 pojedeme na výlet do Zoo Lešná. Odjezd v 6,50 z Bukové od hospody a 7,00 z Malého Hradiska z návsi.

Kino Metro

V úterý 28. 5. 2019 pojedeme do Prostějova na pohádku Poklad ve mlýně. Odjezd v 7,45 od obchodu na návsi v Malém Hradisku.

Sněhuláček Záchranář

Ve čtvrtek 30. 5. 2019 přijede do naší MŠ naučný pořaed Jak sněhuláček Záchranář ošetřoval medvídka Popletu.

Opékání

Za příznivého počasí si budeme v pátek 31. 5. 2019 na naší zahrádce opékat párky. Tak jako vždy jsme pozvali i děti ze ZŠ Protivanov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24. 5. Jana

Zítra: Viola

PROBĚHLO

Beseda s policií

1DA3469E-B6E1-4BA5-B493-5646E91B118F.jpeg

Loutkové divadlo

IMG-6094.JPG

Sněhuláček záchranář

 7C8513C6-9FF6-4BFF-8F67-CE548EFB0CF5.jpeg

Divadlo Barborka

IMG-5922.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mshradisko_footer.png